Përvojë në përdorimin e Hondrostrong

Natalia nga Kishinau kishte dhimbje mesi dhe vendosi të provonte Hondrostrong

Natalia nga Kishinau vendosi të ndajë përvojën e saj të përdorimit të Hondrostrong me ne. Ajo shpëtoi nga dhimbjet e shpinës me këtë ilaç.

Përvoja e përdorimit të kremit

"Në Tetor mbrapa më ngeci, mendoj se ishte sepse ishte ftohtë në apartament. Ngrohja nuk ishte ndezur akoma dhe unë isha shumë i ftohtë në shtëpi dhe në punë.

Një javë më vonë, pjesa e poshtme e shpinës filloi të dhembte, kur e ngroha me një shami, u bë pak më e lehtë, por dhimbja nuk u shua plotësisht. E kuptova që nuk mund të bëja pa ilaçe dhe bleva kremin e parë që hasa në farmaci. Nuk ishte e lirë, por për atë lloj parash, unë prisja shumë më tepër.

Kremi nuk më ka ndihmuar shumë, kam përdorur një tub dhe nuk kam vërejtur rezultatin. Vendosa vendosmërisht të mos shkoja te mjeku, pasi e dija paraprakisht se ai do të më përshkruante një ilaç për dhimbjen në kocka dhe nyje.

Përveç kësaj, kishte vetëm kupona falas për një specialist vetëm një muaj më vonë. Fillova të kërkoj në mënyrë të pavarur informacione në forume, të lexoj artikuj dhe të mendoj se cili ilaç do të më ndihmojë vërtet.

Në Internet, kam lexuar në lidhje me kremin Hondrostrong, bleva një bio-krem për rivendosjen e nyjeve, kërcit ose indeve të kockave pothuajse pa hezitim.Hondrostron e ndihmoi Natalinë të harronte dhimbjenMënyra e përdorimit të kremës është përshkruar në detaje në udhëzimet.

Pas disa ditësh, ndjeva që gjendja ime ishte përmirësuar ndjeshëm. Kam bërë vetë-masazh të pjesës së poshtme të shpinës 2 herë në ditë dhe kam aplikuar krem.

Pas dy javësh, harrova dhimbjen time në shpinë. Pas aplikimit të kremit, kishte një ngrohtësi të këndshme dhe të lehtë, praktikisht nuk e ndjeja erën.

Shpina ime po ndjehet shkëlqyeshme dhe e gjitha falë kremit Hondrostrong. Nyjet e mia janë të shëndetshme dhe ndihem edhe më mirë sesa para se të fillonin problemet e mia.

Ndonjëherë e fërkoj në këmbë dhe nyje të këmbëve, sepse vura re fillimin e hallux valgus. Çdo sëmundje është më e lehtë për të parandaluar sesa për të kuruar.

Tani ua rekomandoj këtë mjet miqve të mi. Naturalshtë e natyrshme, prandaj i përshtatet të gjithëve. Rivendosja e nyjeve, kërcit ose indeve të eshtrave është me të vërtetë e mundur.

Gjithashtu vlen të përmendet se produkti shpesh shitet me gjysmë çmimi. Kur i shoh këto promovime, unë blej disa pako në të njëjtën kohë. "