Udhëzimet e përdorimit Hondrostrong

Hondrostrong është një ilaç natyral për rivendosjen e nyjeve, kërcit dhe indeve të eshtrave

Kremi Hondrostrong është një ilaç natyral efektiv për rivendosjen e nyjeve, kërcit ose indit kockor. Droga aktivizon rigjenerimin e indeve, lehtëson proceset inflamatore, përmirëson trofizmin e indeve dhe gjithashtu siguron një efekt të fuqishëm profilaktik.

Indikacionet për përdorimin e produktit

  • pezmatimi i nyjeve ose indit kockor;
  • dëmtimet e sistemit musculoskeletal;
  • artrozë, artrit, osteokondrozë, radikulit, spazma muskulore;
  • aktivitet i tepërt fizik;
  • mosha mbi 50 vjeç;
  • stil jetese i ulur.

Si të përdorni kremin: udhëzime për përdorim

Vendosni një sasi të vogël të kremit në zonën e pastruar më parë të lëkurës dhe masazhoni butësisht në produkt derisa të thithet plotësisht.

Vendosni një sasi të vogël kremi në zonën e pastruar të lëkurës dhe fërkojeni derisa të thithet plotësisht

Përdorni bio-krem për të rivendosur nyjet, kërcet ose indet e kockave 1-3 herë në ditë. Kursi i trajtimit është një muaj e gjysmë dhe mund të rregullohet në varësi të mënyrës se si ndiheni.

Kundërindikimet: intolerancë individuale ndaj përbërësve të kremës. Hondrostrong ofron një mirëqenie të madhe dhe kthen gëzimin e jetës! Nxitoni të blini ilaçin në Shqipëri me një çmim të volitshëm!